www.cvonline.hu

Junior tanácsadó (pénztár) - Budapest

  • A hirdetés 887 napja lejárt
Junior tanácsadóink feladata a forint- és valutapénztárosi teendők, továbbá egyszerűbb ügyfélszolgálati feladatok ellátása. Junior tanácsadóktól elvárjuk, hogy ismerjék és értsék a hozzánk forduló ügyfelek igényeit, elképzeléseit, és értékesítsék a számukra legmegfelelőbb lakossági és kisvállalkozási termékeinket.
  • A fiók vállalati és lakossági ügyfeleinek forint- és deviza pénztári ki- és befizetéseinek végrehajtása;
  • Ügyfélszolgálati feladatok elvégzése;
  • A pénzforgalmi és banküzemi háttérfeladatok ellátása;
  • Az ügyfelek igényeinek magas szintű kiszolgálása;
  • Lakossági és kisvállalkozói termékek ajánlása és aktív értékesítése az ügyfelek részére;
  • A területhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Középfokú végzettséggel és érvényes forint- és valutapénztárosi vizsgával rendelkezik;
  • Pénzintézetnél (vagy postán, pénzváltónál, pénzfeldolgozónál) szerzett több éves pénzkezelési gyakorlatot;
  • Banknál/pénzintézetnél szerzett értékesítési tapasztalat;
  •  Érvényes erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezik.
  • Felelősségteljes és önálló.
  • Pontosan és gyorsan dolgozik.
  • Jól boldogul a számítógéppel.
  • Felismeri az ügyfél igényeit és az értékesítési lehetőségeket.
  • Képes komoly leterheltség mellett is koncentrálni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő