www.cvonline.hu

Junior Talent program

  • A hirdetés 465 napja lejárt

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója, globálisan elismert gép- és berendezés gyártó vállalat számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Határozott, talpraesett junior mérnököket, pályakezdőket keresünk egyedi gyártással foglalkozó nemzetközi partnerünk számára. A program keretében megismerheted a különböző mérnöki területeket, átláthatod, hogyan működik egy gyártás teljes egészében és kiválaszthatod, melyik terület áll közelebb Hozzád, amelyen szakemberré válhatsz a cég képzései, mentorálása által.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;

  • Aktívan használt, folyékony angol nyelvismeret;

  • Minimális tapasztalat és/vagy érdeklődés a gyártás iránt;

  • Tanulni akarás;

  • Megbízhatóság, hitelesség;

  • Stressztűrő személyiség.

Előnyt jelent:

  • Német nyelvismeret;

  • Gyártó cégnél szerzett szakmai gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Motiváló munkakörnyezet,

  • Egyedi iparág megismerése, tudás szerzése,

  • Szaktekintélyektől való tanulás lehetősége,

  • Versenyképes jövedelem,

A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.