www.cvonline.hu

Junior szoftvertesztelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2015.06.30.
Hirdetés azonosító: 932264

Több országban jelen lévő nemzetközi megbízónk bővülő fejlesztő csapatába keresünk Junior szoftvertesztelő kollégát egy új termék bevezetésének támogatására.

Feladatok:

- A szoftverfejlesztői csapat tagjaként részvétel a cég által fejlesztett telekommunikációs rendszer manuális és automatizált tesztelésében
- Tesztelési terv készítésében való részvétel
- Tesztrendszerek karbantartása
- Automatikus tesztek futtatása, felügyelete, konfigurálása
- Hibakeresés
- Tesztjegyzőkönyv elkészítése

Elvárások:

- Felsőfokú szakirányú végzettség (esetleg folyamatban lévő tanulmányok)
- Programozási ismeretek, tapasztalat
- Tesztelésben szerzett tapasztalat előny!
Önálló problémamegoldó képesség
- Folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Dinamikusan fejlődő, lelkes csapat
- Versenyképes juttatás
- Szakmai kihívások, utazási lehetőségek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján