www.cvonline.hu

Junior szoftvertesztelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2014.02.25.
Hirdetés azonosító: 736989

Érdekel az informatika? Van már tapasztalatod szoftvertesztelésben? Szeretsz kreatívat alkotni?
Szívesen dolgoznél egy profi fejlesztői csapattal?

Akkor ez itt a Te nagy lehetőséged!

Banki szektorban tevékenykedő ügyfelünk meglévő informatikai csapatába keres, Junior tesztelő munkatársat.

Feladatok:

- banki rendszer manuális ás automatizált tesztelése
- hibák felkutatása, továbbítása a fejlesztőknek
- a belső fejlesztésű IT rendszerekhez kapcsolódó funkcionális elvárások elemzése és tesztelése
- részvétel a rendszer tesztek tervezésében és végrehajtásában
- rendszerüzemeltetők, fejlesztők napi szintű technikai támogatása
- tesztesetek dokumentálása

Elvárások:

- főiskolai/egyetemi végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
- legalább 1 éves releváns szoftvertesztelői tapasztalat
- tesztelési folyamat teljes körű ismerete
- társalgási szintű angol nyelvtudás, szakmai szövegek értése
- teszt automatizálásban szerzett tapasztalat, illetve Selenium, JUnit ismeretek vagy affinitás ezen eszközök megismerésére
- banki környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent
- rendszerben, folyamatokban való gondolkodás
- jó problémamegoldó, kommunikációs készség
- önálló személyiség
- monotóniatűrés

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- kellemes, modern munkakörnyezet
- hosszú távú, stabil munkalehetőség
- fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a