www.cvonline.hu
Junior Szoftvertesztelő (Teszt akadémia) (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 1075094
lejárt
FELADAT

Egy 20 napos szakmai tréning sikeres elvégzése után a következő feladatok várnak Rád:

  • A T-Sytetems International informatikai rendszereinek tesztelése, tesztek kiértékelése, hibamanagement
  • Nemzetközi csapat tagjaként hosszú távú szoftvertesztelési és kapcsolódó IT feladatok nemzetközi projektekben

Kezdési időpont: 2016. október

PROFIL
  • Informatikai vagy kapcsolódó területen szerzett felsőfokú végzettség VAGY IT területen szerzett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Legalább középszintű, a napi munka során jól használható német nyelvtudás szóban és írásban
  • MS office ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Érdeklődés a tesztelői munkakör iránt
  • Precizitás, csapatszellem
  • A budapesti helyszínen tartott 1 hónapos tesztakadémia vállalása

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Hálózat ismeret
  • SQL ismeret
  • HTML ismeret

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs