www.cvonline.hu

Junior szoftvertesztelő (Budapest)

  • A hirdetés 1139 napja lejárt

Elismert, folyamatosan fejlődő magyar tulajdonú partnercégünk csapatának bővítésére Junior szoftvertesztelő munkatársakat keres.

 Feladatok:

  • webes és mobil alkalmazások manuális tesztelésében való részvétel,
  • teszt specifikációk írása, validálása,
  • szoftverfejlesztési folyamatok aktív támogatása.

Elvárások:

  • elvégzett vagy folyamatban levő felsőfokú tanulmányok IT területen (lelkes pályakezdők jelentkezését örömmel fogadjuk),
  • alapvető linux és webes technológiai ismeretek,
  • proaktív, precíz, igényes és alapos munkavégzés,
  • szakmai újdonságok iránti nyitottság, érdeklődés.
  • angolnyelv-ismeret (szakmai).

 Előnyt jelent:

  • szoftvertesztelésben szerzett szakmai tapasztalat.

 Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő vállalat,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • professzionális és kellemes munkakörnyezet.

 Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő