www.cvonline.hu

JUNIOR SZOFTVERFEJLESZTŐ

  • A hirdetés 841 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 22 éves múlttal rendelkező, piacvezető - magyar tulajdonú - autóalkatrész disztribútora. Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerével és autóalkatrész kereső programjával a magyar cégek között is kiemelten innovatívnak számít. A kereskedelmi szegmensben egyedülállóan modern informatikai infrastruktúrával rendelkezik, ezáltal széleskörű fejlődési és tanulási lehetőséget biztosít a munkatársaknak.

 Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • Vállalatirányítási rendszer fejlesztése egyedi programnyelven
  • MS SQL adatbázis tervezés, fejlesztés
  • Dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • C, C++ nyelvek ismerete
  • MS SQL ismerete
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Dokumentáció szintű angol nyelvtudás (nyelvvizsga nem szükséges)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit nyújtunk:

  • Professzionális munkakörnyezet egy magyar vállalatnál
  • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Hosszú távú perspektíva
  • Fiatalos csapat

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba az alábbi linken keresztül:

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő