www.cvonline.hu

Junior szoftverfejlesztő

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Programozás javascriptben
  • Közreműködés a fejlesztés minden fázisában (tervezés, specifikáció, fejlesztés, tesztelés, dokumentáció, hibafelderítés - javítás)
  • Hibaanalízis és megoldási alternatívák kidolgozása
  • Fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel
  • Egyéni kezdeményezőkészség
Elvárások:
  • Legalább fél év, fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú egyetemi végzettség
  • Stabil, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Erős probléma megoldási készség
  • Kreativitás, csapatszellem, jó kommunikációs készség
Amit partnerünk kínál:
  • Szakmai-, nyelvi fejlődés, tanulási lehetőség tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatalos munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika