www.cvonline.hu

Junior szoftverfejlesztő mérnök B35jsfm

  • A hirdetés 356 napja lejárt

Junior szoftverfejlesztő mérnök

B35jsfm

Multinacionális autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk Junior SW fejlesztő mérnököt.

Feladatok:

  • Megrendelői specifikáció alapján történő szoftver fejlesztés egyeztetése és elvégzése
  • Modul- és rendszerkövetelmények, valamint az egyes SW funkciók analizálása, specifikálása, dokumentálása
  • Biztonságkritikus mechanizmusok kódolása
  • Modultesztek végrehajtása valós hardveren
  • Nemzetközi projekt-teamekkel való együttműködés
Elvárás:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Gyakorlat valósidejű C/C++ programozásban
  • Logikus gondolkodás, kommunikációs és kooperációs készség, csapatmunka, rugalmasság, kreativitás
  • Önálló, szisztematikus munkavégzés
  • Minőségtudatosság
  • Mobilitás
  • Szakmai ill. kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • ANSI C és MISRA-C kódolási szabványok ismerete
  • Verziókövető rendszerek ismerete (pl. ClearCase)
  • ISO26262 szabvány ismerete
  • Beágyazott SW-ek fejlesztésében és/vagy tesztelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Széles körű Cafeteria juttatások
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
  • Továbbképzési lehetőség

Szakmai önéletrajzát az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő