www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 944349
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Érdekel az embedded fejlesztési terület, és szeretnéd megalapozni a karrieredet versenyképes tudás szerzésével?
High tech munkakörnyezetet szeretnél, ahol egy fiatal, de magas szintű szakmai tudással rendelkező csapat tagja lehetsz?
Olyan lehetőséget akarsz, ahol még az angol nyelvtudásod is fejlődni fog?
Ha igen, ez a lehetőség érdekes a számodra!
Beágyazott rendszerek fejlesztése terén működő megbízónk részére keresünk határozott idejű, egy éves projekt részvételre

JUNIOR SZOFTVERFEJLESZTŐ
munkatársakat C/C++ programnyelv ismerettel.

Feladatok:
  • Beágyazott programok fejlesztése C programozási nyelven,
  • Fejlesztési dokumentációk naprakész kezelése,
  • Szoftvertesztelés.

Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai diploma (villamosmérnök, mérnök informatikus, fizikus, matematikus) végzettség,
  • Beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett 1-2 éves gyakorlat,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Mit kínál a cég:
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • High tech munkakörnyezet,
  • Fiatal és fiatalos, magasan képzett szakember csapat,
  • Junior mérnökként versenyképes szakmai tudás megszerzésére való lehetőség, amely a karrier építésben kiváló továbblépési alap,
  • Nemzetközi munkakörnyezet, ahol az angol nyelvtudásodat is fejlesztheted!

Munkavégzés helye: Budapest XI.

Várjuk jelentkezésed, melyet az alábbi link segítségével küldhetsz el részünkre.

Tech People LÁBLÉC