www.cvonline.hu

Junior szerviztechnikus

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.05.01.
Jelentkezési határidő: 2016.05.10.
Hirdetés azonosító: 990481
lejárt

Multinacionális gyártó partner cégünkhöz keresünk Budapestre szerviztechnikus kollégát, akinek feladatköre a megelőző karbantartások és nagyjavítások végrehajtása lesz az ügyfelek telephelyén, Budapesten.

A szerviztechnikus feladatai és felelősségi körei:

- A cég márkájának képviselete és népszerűsítése
- Munkalapok, jegyzőkönyvek és riportok készítése
- Folyamatos szakmai tréningeken való részvétel
- Megelőző karbantartások, javítások és hibafeltásárok elégzése
- Ügyfelek képzése a berendezések üzemeltetését illetően

Elvárások a szerviztechnikussal szemben:

- Középfokú műszaki végzettség
- Releváns mechanikai és elektronikai ismeretek ipari berendezések karbantartása kapcsán
- Kiváló kommunikációs készség
- MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

- Kompresszorszerviz területen szerzett tapasztalat
- Mechatronikai technikus végzettség
- Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Budapest