www.cvonline.hu

Junior szerviztechnikus

  • A hirdetés 156 napja lejárt

Világszínvonalú informatikai technológiák professzionális hazai szaktudással és egyedülálló szolgáltatási háttérrel ötvözve: ezt kínálja a DELTA Csoport (Link megjelenítése), a magyar informatikai piac kiemelkedő rendszerintegrátora. 1987-ben alapított cégcsoportunk a hazai IT szektor hosszú távon sikeres, elismert szereplője. Társaságunk az alapítás óta stabil, megbecsült munkáltató. A cégcsoport fejlődésének köszönhetően, kiváló szakembereink körébe, most további Kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Lehetőséget kínálunk, hogy:

  • Tapasztalt mentor mellett gyakorlatban is végigkísérd a szakmai munka különböző fázisait, illetve rutint szerezz előbb az alapvető, majd a speciális feladatokban.
  • Folyamatos szakmai fejlesztés keretében elsajátítsd az informatikai és irodatechnikai eszközök szervizelését, valamint a munkavégzéshez szükséges háttérismereteket.
  • Közvetlen kapcsolatban dolgozhatsz szakmailag felkészült mérnökeinkkel.
  • Beválás és kölcsönös elégedettség esetén támogatjuk előrelépésedet és karrierutadat cégcsoportunknál.

Feladatkörök:

  • Informatikai projektekben való részvétel
  • Informatikai rendszerek üzemeltetése, esetleges hibák feltárása és megoldása
  • Ügyfeleknél üzemeltetett IT/irodatechnikai berendezések szervizelése, karbantartása
  • Felhasználók számára segítség nyújtása (helpdesk)
  • Szervizelési munkák adminisztrációja

Elvárások:

  • Befejezett tanulmányok
  • OKJ-s műszaki és/vagy informatikai végzettség
  • Nyitottság tanulásra, új ismeretek megszerzésére
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Precizitás, pontosság
  • Önállóság
  • Megbízhatóság, lelkiismeretes, kitartó munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Mentorral támogatott szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Kiváló csapat
  • Előrelépési lehetőség
  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: lakóhelytől függően Debrecen, vagy Veszprém, vagy Szeged

A jelentkezéseket a Jelentkezés gomba kattintva várjuk.

Helyek Szeged
Debrecen
Veszprém
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő