www.cvonline.hu

Junior Számviteli Munkatárs

  • A hirdetés 431 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Pénztárszolgáltató Zrt. és az AEGON Magyarország Lakástakarékpénztár Zrt. pénzügy-számvitel területe teljes munkaidőben új munkatársát keres az alábbi pozícióba:

JUNIOR SZÁMVITELI MUNKATÁRS

Munkavégzés helye: Kálvin Center (Budapest, Kálvin tér 12-13.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • havi, negyedéves és éves zárlati munkálatok támogatása,
  • hó közi gazdasági események számviteli, pénzügyi elszámolásában való aktív közreműködés,
  • kapcsolattartás bankokkal, kimenő és bejövő számlák kezelése,
  • hatósági és belső jelentések összeállítása, küldése,
  • éves könyvvizsgálat, és MNB vizsgálatok során felmerült adatigények előállítása.

Elvárások:

  • felsőfokú pénzügy-számviteli végzettség,
  • 1-2 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat (bank, biztosító, lakástakarékpénztár, nyugdíjpénztár),
  • magas szintű MS Office ismeret (főkönyvi, illetve nyilvántartó rendszerek ismerete előnyt jelent),
  • analitikus szemléletmód,
  • önálló, precíz munkára való képesség,
  • kreatív, problémamegoldó gondolkodásmód,
  • együttműködésre, tanulásra való képesség.

Előnyt jelent:

  • angol nyelv ismerete,
  • mérlegképes könyvelői végzettség.

Amit kínálunk:

  • új munkatársunk nagy szakmai tudású, összetartó csapatban dolgozhat,
  • több lábon állunk (nyugdíjpénztár, lakástakarékpénztár), így új munkatársunk egy munkakörön belül egyszerre több területen szerezhet tapasztalatot,
  • modern, minőségi a munkakörnyezet.

Küldje el jelentkezését, ha Ön

  • kíváncsi, szeret tanulni és elmélyülni a szakma mesterfogásaiban,
  • a megadott feladat elvégzésén túl mindig hajlandó egy jobb megoldást keresni,
  • képes túllépni a saját íróasztalán,
  • tanul a saját hibáiból, mert minden ember hibázik, de a jók tanulnak a hibáikból,
  • „can do” gondolkodásmód jellemzi,
  • hajlandó időszakonként többletmunkát vállalni.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2015. november 15-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">www.karrier.aegon.hu!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő