www.cvonline.hu

Junior számviteli munkatárs

Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 1125789

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk megbízásából keressünk kollégát az alábbi pozíció betöltésére
Feladatok:

  • Beérkező számlák könyvelése
  • Havi és éves zárási feladatok
  • Adóbevallások elkészítése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal és a beszállítókkal

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 1 éves könyvelési tapasztalat
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás

Juttatások:
  • Versenyképes fizetési és kompenzációs csomag
  • Részvételi lehetőségek nemzetközi projektekben
  • Egyéni fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Számvitel szakon szerzett végzettség
  • SAP használatában szerzett gyakorlat
  • Német nyelvtudás

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest