www.cvonline.hu

Junior számviteli munkatárs – (Szeged)

  • Az álláshirdetés ma lejár
Partnerünk:

Egy dinamikusan fejlődő, piacvezető globális vállalat junior könyvelő kollégákat keres szegedi központjába. A leendő junior kollégák számára kiemelkedő karrier és fejlődési lehetőséget biztosít a pozíció, továbbá lehetőségük nyílik arra, hogy komplex nemzetközi számviteli tapasztalatot szerezzenek egy új, multinacionális csapat tagjaként.

Feladatok:
  • Komplex főkönyvi könyvelői feladatok támogatása
  • Szállítói/vevői számlák könyvelésének támogatása
  • Mérleg, rekonsziliációk, Intercompany, pénztár, bank könyvelésének támogatása
  • Részvétel a havi, negyedéves és éves zárási folyamatokban
  • Mérleg- és eredmény kimutatások, pénzügyi riportok készítése
  • Részvétel az előrejelzésben és tervezésben a megfelelő adatok szolgáltatásával
Elvárások:
  • 0-2 éves számviteli tapasztalat (GL, teljes körű könyvelés, kontrolling, audit)
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (preferáltan pénzügy, számvitel területen)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • MS Excel
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Folyamatszemlélet
  • Kiemelkedő kommunikációs készségek
Előny(ök):
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Nemzetközi számviteli szabályok ismerete (IFRS, US GAAP)
  • További európai nyelv ismerete
  • SAP tapasztalat
Amit ajánlunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern irodai környezet
  • Kiváló karrier lehetőségek
Helyek Szeged
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő