www.cvonline.hu

Junior Számlázási Munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 846006

Autóflotta menedzsmenttel, operatív lízinggel foglalkozó, nagy múltú, piacvezetők közé tartozó multinacionális partnercégünk bővülő pénzügyi csapatába keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • szállítói számlák könyvelése;
  • havi számlázási folyamat támogatása;
  • eseti számlák kiállítása;
  • ügyfél riportok összeállítása, kiküldése, egyeztetése;
  • kintlévőség kezelés (fizetési felszólítások kiküldése, egyenlegközlők ellenőrzése, kapcsolattartás partnerekkel).
Elvárások:
  • közgazdász diploma;
  • pénzügyi, releváns területen szerzett 1-2 éves tapasztat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • folyékony, aktív angol nyelvtudás;
  • magabiztos MS Office ismeret;
  • önállóan és csapatban is megbízható munkavégzés;
  • problémamegoldó, stressz- és monotonitástűrő képesség;
  • rugalmasság, analitikus gondolkodásmód.
Amit kínálunk:
  • multinacionális környezet, stabil, nemzetközi háttér;
  • fejlődő szervezetben - tanulási, előrejutási lehetőség;
  • versenyképes juttatási csomag.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.