www.cvonline.hu

Junior számla- és adatfeldolgozó

  • A hirdetés 10 napja lejárt

A PRÉMIUM Önkéntes Egészség- és Önsegélyező Pénztár

junior számla- és adatfeldolgozó munkatársat keres

Feladatok:
  • számlák és kifizetési igények tartalmi és formai ellenőrzése, iktatása, a számlán szereplő termék/szolgáltatás elszámolhatóságának elbírálása, a számla rögzítése, archiválása;
  • elszámoláshoz kapcsolódó megkeresések, reklamációk kezelése, számlák visszaküldése;
  • rögzített számlák, igények felülvizsgálata, hibás feldolgozás esetén a hiba javítása;
  • belépési nyilatkozatok, adatmódosítások, pénztári igények iktatása, feldolgozása, archiválási feladatok ellátása.
Elvárások:
  • adminisztrációs, ügyintézői munkakörben szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • gyors és megbízható tudás megszerzésére való törekvés;
  • napi munkát befolyásoló szabályok pontos és alapos ismerete, betartása, változások követése;
  • pontos, hatékony, valamint igényes munkavégzés;
  • csapatszellem, konstruktivitás;
  • pozitív személyiség
  • felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek
Juttatások:
  • béren kívüli juttatások;
  • bónuszrendszer;
  • folyamatosan fejlődő, innovatív, stabil cég;
  • támogató vezetői és munkatársi szemlélet;
  • nyílt és őszinte kommunikáció, megbecsülés

Munkába állás feltétele:

  • erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Munkaidő:

  • napi 8 óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt az edina.kakulya@starjobs.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016