www.cvonline.hu

Junior szállítmányozási ügyintéző

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1180413

Multinacionális partnerünk szigetszentmiklósi telephelyére keresünk kollégát az alábbi pozíció betöltésére
Feladatok:

  • Belföldi és külföldi közúti, légi és vasúti szállítmányok fuvarszervezése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal és ügyfelekkel
  • A szállítmányokhoz tartozó adminisztráció elvégzése
  • Fuvarszervező cégek díjainak versenyeztetése, és díjak kiadása
  • Pénzügyi eredmények és számlák ellenőrzése

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete, különösen Excel

Juttatások:
  • Versenyképes alapbér + cafetéria
  • Hosszú távú munkalehetőség, folyamatosan bővülő, stabil hátterű multinacionális cég
  • Igényes irodai munkakörnyezet
  • Egy műszakos munkarend, hétfőtől péntekig 8:00-17:00
  • Ingyenes céges busz biztosított az alábbi településekről: Budapest (KÖKI, Pesterzsébet, Campona, Csepel), Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Dabas, Bugyi, Dunavarsány, Délegyháza, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Solt, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Áporka, Majosháza, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Vasad, Monor, Üllő, Vecsés, Tápiógyörgye, Tápiószőlős, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Biatorbágy, Sóskút, Tárnok, Érd.

Előnyök:
  • Logisztikai területen szerzett végzettség
  • Fuvarszervezésben szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós