www.cvonline.hu
Junior System Administrator (ServiceNow)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.07.
Jelentkezési határidő: 2016.10.10.
Hirdetés azonosító: 1080527
lejárt

Junior rendszer adminisztátorokat keresünk multinacionális partnercégünk részére ServiceNow platformon való fejlesztésre.

Feladatok:

  • ServiceNow platformon futó alkalmazások támogatása
  • Több projektben való párhuzamos részvétel
  • Ügyfél igényeknek folyamatos lekövetése, ennek megfelelő változtatások az üzemeltetés során
  • Cloud alkalmazásokkal kapcsolatos requestek elbírálása és megvalósítása
  • Incident és data management – problémás esetek pro aktív megoldása, diagnosztikák elvégzése, konfigurációk módosítása
  • Havi releasek tartalmának biztosítása

Elvárások:

  • Minimum 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő releváns tanulmányok
  • Unix, Linux, Windows rendszeradminisztrátori háttér
  • Scriptelésben való jártasság (kódok – logok értelmezése, debuggolás, QA fejlesztés)
  • Folyékony, aktív angol nyelvtudás
  • Kezdeményező, megoldás fókuszú hozzáállás
  • Automatizálásra való igény és megvalósítás
  • Ownership szemlélet

Előnyök:

  • Az alábbi technológiák valamelyikének ismerete: ServiceNow, ITSM stb.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség – ServiceNow területen való elmélyülés lehetősége
  • Fiatalos, lendületes, támogató csapat
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.