www.cvonline.hu

Junior Supply Planner

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1049754
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Szeretnél pályakezdőként tapasztalatot szerezni egy nagy múltra visszatekintő, sikeres vállalatnál? Fontos számodra a folyamatos, kihívásokkal teli munkakör, a kellemes munkakörnyezet?
Partnerünk egy 140 éves nemzetközi gyártó vállalat, amely márkáival és technológiáival világszerte élen jár. A négy kontinensen 50 000 munkatársat foglalkoztat, ezáltal lehetőség nyílik arra, hogy a világ különféle nemzetiségű munkatársaival dolgozzon együtt. A kollégák bárhol is legyenek a világban, a sikerük titka, hogy globális csapatként, szenvedéllyel és örömmel alakítják a piacot.

 JUNIOR SUPPLY PLANNER

munkakörbe egy éves határozott időre pályakezdők jelentkezését várjuk.

Feladatok, amik Rád várnak:

  • Megtervezni és végrehajtani a késztermékek beszerzését a leányvállalatoktól és külső szolgáltatóktól
  • Kapcsolatot tartani a globális szerződött partnerekkel a termelési és szállítási menetrendek betartása érdekében
  • Együttműködni más osztályokkal (marketing, ügyfélszolgálat, értékesítés, kereslettervezés)
  • Jelentéseket készíteni és menedzselni a termékek elérhetőségi kérdéseit
  • Optimális szinten tartani a készleteket
  • Globális és regionális projektek helyi végrehajtását támogatni
  • jóváírásokat ellenőrizni

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Befejezett felsőfokú tanulmányokkal közgazdasági vagy logisztikai területen
  • Minimum középfokú angol nyelvtudással szóban és írásban egyaránt
  • Microsoft Office és SAP ismeretekkel
  • Erős analitikus és szervezőkészséggel, kiváló kommunikációs képességgel
  • Kezdeményező készséggel és gyors gondolkodással

Amit a Partnerünk kínál:

  • Megismerheted egy nemzetközi vállalat folyamatait
  • Kellemes munkakörnyezetet, motivált csapatot
  • Belső képzéseket
  • Vonzó juttatási csomagot
  • Változatos, összetett, kihívást jelentő munkát
  • Stabil, nemzetközi vállalati hátteret

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha szeretne részese lenni ennek az összetartó, sikerorientált csapatnak kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013
munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya