www.cvonline.hu

Junior Supply Chain Elemző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2014.02.11.
Hirdetés azonosító: 738350

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi FMCG partnercégünk keres határozott időre Junior Supply Chain elemző pozícióra jelentkezőket.

Feladatok:

- Az S&OP folyamat támogatása (adatbázisok építése és karbantartása, a folyamathoz kapcsolódó elemzések és prezentációk készítése)
- Folyamatfelmérés és fejlesztési javaslatok kidolgozása
- A készletgazdák (Demand Plannerek) munkájának támogatása riportok és elemzések készítésével (készletelemzések készítése; az előrejelzések változásának, illetve az értékesítési adatok alakulásának követése)
- Értékesítési előrejelzések pontosságának javítása (múltbeli adatok alapján készített statisztikai előrejelzések készítésével és fejlesztésével)
- Teljesítménymutatók (KPI riportok) készítésének és kiértékelésének támogatása
- Központi szervezet számára készítendő rendszeres és ad-hoc riportok készítése és az eredmények összefoglalása
- Egyéb, a Supply Chain terület (Logisztika és Vevőszolgálat) működéséhez kapcsolódó elemzések készítése
- Kapcsolattartás a társosztályokkal, az információáramlás hatékonyságának biztosítása
- Éves tervezési folyamat támogatása

Elvárások:

- Felsőfokú gazdasági végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás - szóban és írásban
- Microsoft Excel és Power Point magas szintű ismerete
- Legalább 3-6 hónap nagyvállalatnál, lehetőség szerint multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat
- Erős analitikus készség
- Folyamatorientált szemlélet és gondolkodásmód
- Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
- Csapatjátékos beállítottság

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Multinacionális környezet
- Szakmai kihívásokkal teli munka

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a