www.cvonline.hu
junior/ standard / senior Szoftverfejlesztő (Java vagy C++)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.03.25.
Jelentkezési határidő: 2014.03.27.
Hirdetés azonosító: 763701
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi tulajdonú partnercégünk számára keresünk megfelelő szakembereket az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok

  • Szoftvertervezés, implementáció
  • Hibajavítás és karbantartás
  • A fejlesztett termék nagy megbízhatóságának és csúcsteljesítményének biztosítása
  • Folyamatos, szoros kapcsolattartás a világ más tájain lévő szoftverfejlesztő központokkal

Elvárások

  • Informatikai/villamosmérnöki területen szerzett egyetemi/főiskolai diploma vagy utolsó éves hallgatói jogviszony
  • C++/JAVA programnyelvek valamelyikének alapos ismerete
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás

Előnyök

  • Érdeklődés a funkcionális programnyelvek iránt (pl. Erlang)
  • Linux és IP-technológiák ismerete
  • Elosztott rendszerek programozási ismerete
  • Többféle programnyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Szakértői és vezetői karrierlehetőség, hosszú távú perspektíva
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Fiatal, dinamikus csapat, inspiráló és támogató munkahelyi környezet

Kategória
IT / Informatika
Régió