www.cvonline.hu
Junior / senior / vezető Java fejlesztő (1-1 fő)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.02.21.
Jelentkezési határidő: 2014.02.21.
Hirdetés azonosító: 519498
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Magyar tulajdonú, piacorientált szoftverfejlesztő partnercégünk számára keresünk standard és szenior fejlesztőket az alábbi pozíciók betöltésére:

Feladatok:

  • Speciális energetikai üzleti folyamatokra vonatkozó szoftverek fejlesztése.

Elvárások:

  • Műszaki, elsősorban IT egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Java programozási nyelvben erős jártasság (senior pozíciók esetében kb. 4+ éves tapasztalat)
  • Minimum 2 éves tapasztalat
  • Szenior pozíció esetében minimum 4 éves tapasztalat
  • Enterprise Java keretrendszerek ismerete (J2EE vagy Spring, Hibernate)
  • Relációs adatbázis kezelő ismeret, lehetőleg Oracle
  • Unit tesztek, automatizált integrációs tesztek használatában jártasság, test-driven development elveinek ismerete
  • Integrált fejlesztőeszközök kezelésében jártasság (pl. Eclipse, IDEA)
  • Build eszközök, continuous integration eszközök alkalmazás szintű ismerete (pld. Maven, Jenkins)
  • szakmai angol dokumentációk megértése és írásbeli készség

Személyiségbeli elvárások:

  • Rugalmasság, önállóság, proaktivitás
  • Jó rendszerszemlélet
  • Pontosság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Lojalitás, megbízhatóság, csapatjáték (scrum módszertannal dolgoznak)
  • A szakma szeretete, erős minőségtudat, szakmai alázat
  • Érdeklődés a szakmai dolgok iránt, folyamatos önképzés (tanfolyamok, szakirodalom, blogok olvasása, önkéntes projektek)

Előnyök:

  • JBehave, HTML, XML, JavaScript, Adobe FLEX, PL/ SQL, Oracle, MS SQL
  • Agilis szoftverfejlesztés (scrum, lean, etc.)

Amit kínálunk:

  • Változatos szakmai feladatok
  • Folyamatosan bővülő, stabil hátterű cég
  • Jó munkakörnyezet

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pest