www.cvonline.hu

Junior / Senior Java fejlesztő

  • A hirdetés 533 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

Junior/Senior Java fejlesztő

banki területen működő megbízója részére.

Feladatok:

  • Java alapú alkalmazásfejlesztés.
  • Alkalmazások tervezése és tesztelése.
  • Adminisztrációs és support tevékenységek ellátása.

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség.
  • Legalább 1 év Java fejlesztői tapasztalat.
  • J2SE alapos ismerete.
  • Erős XML ismeretek.
  • Haladó SQL és JDBC ismeretek.
  • Alapszintű Linux ismertek.
  • Szoftverfejlesztési módszertanok ismerete: agilis, waterfall.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban.
  • Mind csapatmunkára, mind nagyfokú önálló munkavégzésre való képesség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Hungary.

Ha érdekli a pozíció, kérem küldje önéletrajzát Spiller László vezető tanácsadónak: E-mail cím megjelenítése

vagy hívja a +36 30 291 3089-as számot.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő