www.cvonline.hu

Junior, senior DELPHI-, JAVA-, .NET fejlesztő

  • A hirdetés 930 napja lejárt

  Dinamikusan fejlődő, egészségügyi valamint közösségi közlekedési informatikai rendszerek fejlesztésével, bevezetésével foglalkozó cégünk keres kollégákat az alábbi munkakörökbe:

Olyan munkatársakat keresünk meglévő, tapasztalt szoftveres csapatunk bővítésére, akik szakmai elhivatottsággal, nagyfokú önállósággal végzik munkájukat, kreatívan állnak hozzá a problémák, feladatok megoldásához

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló, hatékony, pontos és precíz munkavégzés
  • Ügyfélorientált és rendszerszintű gondolkodásmód
  • Csapatszellem
  • Angol nyelvű szakmai dokumentációk megértéséhez szükséges nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • A programnyelv készségszintű fejlesztői ismerete
  • Adatbázisok mély ismerete (InterBase, Firebird, MySQL, MSSQL, Oracle)

Előnyt jelent:

  • SVN, CVS, MAVEN, J2EE, EJB, JPA (Eclipselink, Hibernate), Reporting (QuickReport, FastReport, Birt, Jasper, stb.), JSP, Servlet, Soap, Rest, Eclipse-RCP (Swt, Jface), Jboss, Tomcat, Jetty technológiákban szerzett tapasztalat
  • Többrétegű, illetve WEB-es alkalmazásfejlesztési tapasztalat
  • Kommunikációs protokollok ismerete, azok programozási gyakorlata
  • Tervezési, rendszerszervezési tapasztalat
  • Windows, Linux operációs rendszerek rendszergazdai ismerete

Amit nyújtunk:

  • Összeforrott, egymást segítő csapatban hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Változatos feladatok
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Rugalmas munkarend távmunka lehetőséggel

Munkavégzés helye: Pécs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázati anyagát a pozíció és a bérigény megjelölésével a következő email címre.

Helyek Baranya
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol