www.cvonline.hu

Junior / Senior adattárház szervező

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1001648
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Adattárházi folyamatok tervezése, fejlesztése, valamint kapcsolattartás az üzleti területekkel és fejlesztőkkel

Feladatkör, felelősségek:

• Közreműködés az adattárházi folyamatok fejlesztésében / javításában

• Adattárházi folyamatok és riportok tervezése

• Funkcionális specifikáció készítése

• Üzleti tesztelések támogatása

• Kapcsolattartás az üzleti területekkel és fejlesztőkkel

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség

• SQL ismeret

• Banküzem gazdasági/hitelezési ismeretek

• Analitikus szemléletmód, jó kommunikációs készség

• Jó szervező készség, precizitás

• Proaktív, kezdeményező személyiség

Előny:

• Banki környezetben szerzett tapasztalat

• Adattárház modellezési ismeretek

• Oracle Designer / Enterprise Architect ismeret

• Több éves szervezői / elemzői tapasztalat

Nyelvtudás:

Magyar

A megbízó cég profilja:

Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb, leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Amit kínálnak:

• Kellemes munkakörnyezet

• Versenyképes fizetés

• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.