www.cvonline.hu

Junior SAP Tesztelő (Budapest)

  • A hirdetés 1164 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába Junior SAP tesztelő munkatársat keresünk a HR/HCM modul tesztelésére.

Feladatok:

  • a vállalat HR folyamatainak támogatása az SAP HR/HCM moduljainak tesztelésében való aktív részvétellel,
  • tesztek kivitelezése meghatározott szkriptek alapján,
  • elvárt eredmények és valós eredmények összevetése,
  • eltérések, feltárt hibák javításában való részvétel,
  • megoldások újratesztelése,
  • napi státusz riportok készítése,
  • projekthez kapcsolódóan egyéb tesztelési folyamatokban való részvétel.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • informatikai területen végzett tanulmányok,
  • informatikai területen szerzett munkatapasztalat,
  • kiváló, aktív, folyékony angolnyelv-tudás (a pozíció betöltésének elengedhetetlen feltétele).

Előny:

  • felsőfokú végzettség informatikai területen,
  • SAP ismeret,
  • tesztelésben szerzett tapasztalat.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő