www.cvonline.hu

Junior SAP tanácsadó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.08.05.
Hirdetés azonosító: 829107

Multinacionális energiaipari partnerünk ambiciózus pályakezdő kollégát keres SAP HR tanácsadó pozícióba.

Feladatok:

- Az SAP HR moduljának bevezetésében és template-ek kialakításában való részvétel
- Roll-out projectekben való részvétel
- Rendszertámogatás, funkcionális support
- Tesztelés és dokumentálási folyamat támogatása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (preferáltan IT, gazdasági vagy HR területen)
- Erős IT affinitás, SAP iránti érdeklődés
- 0-2 év munkatapasztalat
- Rugalmasság, utazási hajlandóság
- Folyékony angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet
- Hosszútávú fejlődési és tanulási lehetőség
- Nemzetközi projectekben való részvétel
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a