www.cvonline.hu

JUNIOR SAP SPECIALISTA

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 683911

Link megjelenítéseimages/editor/1351074425.jpg" border="0" alt="" />

Olyan fiatal, ambiciózus szakembereket  keresünk, akinek van legalább alapfokú Delphi programozási ismerete és  tapasztalata  és szeretne az SAP rendszer területén  fejlődni.

Megbízónk piacvezető  globális nagyvállalat magyarországi gyára.  A vállalat piacvezető pozíciójának erősítéséhez  tovább  fejleszti és bővíti termelését. A folyamatban lévő fejlesztéshez kapcsolódóan keresünk számára szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Az SAP PP, MM és SD moduljainak támogatása, folyamat és rendszer szinten egyaránt
  • Új folyamatok bevezetésének a koordinálása
  • Szoftverfejlesztés, folyamatok optimalizálása (Delphi, objektumorientált programok)
  • Jogosultságok kezelése, kapcsolattartás a felhasználókkal
  • Rendszerkarbantartás, felügyelet,
  • Felhasználók általános támogatása

ELVÁRÁSOK

  • Egyetemi, főiskolai szakirányú végzettség (gazdasági informatikus, mérnök informatikus, rendszerinformatikus, programozó matematikus, közgazdász stb.)
  • Termelő cégnél szerzett pár éves munkatapasztalat akár SAP vagy más ERP felhasználói oldalon (Modulfelelős, kulcsfelhasználó, funkcionális support)
  • Programozási ismeretek - Delphi legalább alapfokú ismerete
  • Érdeklődés a vállalatirányítási rendszerek működtetése, fejlesztése iránt
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, együttműködő személyiség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Érdekes,intenzív szakmai fejlődést biztosító munkakör
  • Egyedülállóan támogatott szakmai fejlődési és karrierlehetőség,
  • Külföldi tanulmányutak
  • Komplex javadalmazási csomag, jelentős alapbéren felüli juttatások.

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Hatvan környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: JUNIOR SAP SPECIALISTA, Hatvan környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése