www.cvonline.hu

Junior SAP PP / PM IT Tanácsadó - USA

  • A hirdetés 1078 napja lejárt

Megbízónk egy magas színvonalú globális IT szolgáltatásokat nyújtó tanácsadó cég akik évek óta jelentős szerepet töltenek be a tengeren túli piacon. Céljuk, hogy ügyfeleik elégedettségére és bizalmára alapozva hosszú távú együttműködést alakítsanak ki partnereikkel. Professzionális dél-kelet- amerikai csapatukba most új munkatársakat keresünk

JUNIOR SAP PP / PM IT TANÁCSADÓ pozícióba
GYÁRTÁSI területre
Azonnali kezdéssel!

Feladatok – Projekt típusa:

Technikai project;
SAP PP / PM modullal kapcsolatos napi szintű feladatok ellátása.

Elvárások a jelentkezővel szemben:

Folyékony angol nyelvtudás – spanyol nyelvtudás előnyt jelent;
3 év tapasztalat az említett területeken;
SAP ERP PP / PM modulok átfogó ismerete;
Gyártási területen szerzett tapasztalat és tudás előnyt jelent;
• Motivált és magabiztos személyiség;
• Nyitottság új ismeretek elsajátítására, gyors tanulási készség;
• Ügyfélorientált viselkedés;
• Problémamegoldó képesség;
• Priorizálási képesség.

Amit megbízónk kínál:

Karrierlehetőség Amerikában;
• Pozíció egy dinamikusan fejlődő és elismert cégnél;
• Lehetőség új, értékes ismeretek és tapasztalatok megszerzésére;
• Kihívásokkal teli és változatos feladatok;
• Utazási- és lakástámogatás;
Kiemelkedően magas bérezés és vonzó kompenzációs csomag biztosítása.

Amennyiben szeretne egy dinamikus és folyamatosan fejlődő professzionális IT tanácsadó cégnek dolgozni az Amerikai Egyesült Államokban, jelentkezzen magyar, illetve angol nyelvű önéletrajza elküldésével a megadott e-mail címen!

Küldje el önéletrajzát akár már most!

Kontakt:
Pákai Kitti
E-Mail: E-mail cím megjelenítése
Telefon: 06-30/597-3944
Skype: p.kitti.euwork
Web: Link megjelenítése