www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Junior SAP fejlesztő

Hozzáadva: 2017.08.24.
lejárt

Megbízónk az  1991-ben alakult vezető könyvesbolt hálózat, mely több neves címet is elnyert, mint például az „év honlapja” díj.

Számukra keresünk új kollégát Junior SAP fejlesztő pozícióba. Jelentkezz, ha szeretnéd a meglévő ABAP programozási ismereteidet fejleszteni!

Fő feladatok:

  • meglévő ABAP programok elemzése, továbbfejlesztése, optimalizálása
  • új üzleti folyamatokhoz kapcsolódó fejlesztések, elsősorban SAP R/3 rendszerben
  • fejlesztések tesztelése, dokumentálása
  • részvétel interfészek kialakításában az SAP és más programkörnyezetek között
  • IDOC hibaelemzés, javítás
  • Business Objects  (BOBJ) technikai hátterének karbantartása

Elvárások
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • biztos adatbázis kezelési ismeretek
  • ABAP, SAPscript, programozói ismeret
  • legalább középszintű angol nyelvtudás

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk
  • Mobiltelefon
  • Dolgozói kedvezmények a megbízónk hálózatán belül
  • Dinamikus, jó munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődés
  • Stabil munkaadói háttér

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat, IT / Informatika
Régió