www.cvonline.hu

Junior SAP fejlesztő

  • A hirdetés 1293 napja lejárt

A Libri Könyvkereskedelmi Kft. meglévő ERP rendszerének továbbfejlesztéséhez, üzemeltetéséhez

munkatársat keres

Fő feladatok:

  • meglévő ABAP programok elemzése, továbbfejlesztése, optimalizálása
  • új üzleti folyamatokhoz kapcsolódó fejlesztések, elsősorban SAP R/3 rendszerben
  • fejlesztések tesztelése, dokumentálása
  • részvétel interfészek kialakításában az SAP és más programkörnyezetek között
  • IDOC hibaelemzés, javítás
  • Business Objects  (BOBJ) technikai hátterének karbantartása

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • legalább 3 éves általános programozói tapasztalat
  • biztos adatbázis kezelési ismeretek
  • ABAP, SAPscript, Smartform stb. programozói gyakorlat
  • legalább középszintű angol nyelvtudás

Előny

  • SAP Retail, WM, FI/CO tapasztalat
  • Sybase ASE ismeretek
  • mobil alkalmazásfejlesztési ismeretek

Amit kínálunk

  • Mobiltelefon
  • Dolgozói kedvezmény a Libri teljes hálózatában
  • Dinamikus, jó munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődés
  • Stabil munkaadói háttér

Munkavégzés helye:

Budapest VI. kerület, Nyugati tér 1.

Kezdés várható időpontja

2013. december

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezését az alábbi linken várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő