Junior SAP ABAP/Java fejlesztő- WM/MM, PP modulok területére (Ref.szám: FE-994)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2014.10.09.
Hirdetés azonosító: 832953

Elvárások:

  • IT diploma vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Professzionális ABAP/Java programozási ismeretek
  • SAP WM/MM, valamint PP modulok alkalmazásfejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Tapasztalat multikulturális környezetben
  • Analitikus gondolkodás
  • Érdekérvényesítés képessége, stratégiai szemlélet
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség
  • Projektmenedzsment ismeretek, vezetői attitűd

Feladatok:

  • Fejlesztési lehetőségek feltárása, azonosítása, részvétel a modulfejlesztésben:
    • Logisztikai (beszerzés, termeléstervezés, raktárkezelés) alkalmazások fejlesztése
  • Tesztprogramok futtatása, hibák azonosítása, szükséges módosítások végrehajtása
  • Dokumentáció elkészítése
  • A felhasználók oktatása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel és vezetői támogatással

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű multinacionális autóipari beszállítóhoz toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-993-as referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.) (Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória IT / Informatika
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő