www.cvonline.hu

Junior Sales Support

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1045519

Országos hálózattal rendelkező, munkaerő-kölcsönzéssel foglalkozó cégünk munkatársat keres
Feladatok:
  • Értékesítési vezető munkájának támogatása
  • Napi kapcsolattartás az értékesítő pontokkal
  • Értékesítési pontok teljesítményének figyelemmel kísérése
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Napi adminisztráció elvégzése, koordinálása
  • Postázási feladatok ellátása

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 1-2 év Sales Support vagy koordinációban szerzett gyakorlat
  • Középszintű Microsoft Office ismeret (kiemelten Excel, PowerPoint, Word)
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Juttatások:
  • Izgalmas és nagy ívű projektben való részvétel
  • Inspiráló csapat és munkakörnyezet
  • Biztos jövedelem

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a „Junior Sales Support” jeligével, valamint a nettó bérigény megjelölésével!

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület