www.cvonline.hu

Junior Sales Support Munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1095216

A kockázati tőke befektetési terület legjobb szakembereit keressük partnerünk épülő szervezetéhez.

Feladatok:

- a Szenior Befektetési és Értékesítési Menedzserek munkájának teljes körű támogatása értékesítési aspektusból, illetve háttérmunka formájában
- piacelemzés készítéséhez adat- és információgyűjtés magyar és angol nyelvű felületeken
- a befektetési és marketing dokumentumok összeállításának támogatása adminisztratív oldalról
-promóciós anyagok kiküldése potenciális ügyfeleknek

Elvárások:

- felsőfokú végzettség, preferáltan gazdasági területen
-legalább egy év tapasztalat sales support területen
- az inkubációs/start-up világ követése és a piac iránti komoly érdeklődés
- aktív, felsőfokú angol nyelvismeret

- nagyfokú segítőkészség
- analitikus készség, precizitás
- gyors tanulási készség
- nagyfokú rugalmasság és stressztűrő készség
- multi-tasking képesség
- dinamizmus, pozitív szemlélet és attitűd

Amit kínálunk:

- nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
- részvétel egy újonnan alakuló szervezet felépítésben
- versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján