www.cvonline.hu

Junior Sales & Marketing Coordinator

  • A hirdetés 507 napja lejárt

A Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtéren működő, több mint 600 főt foglalkoztató

CELEBI GROUND HANDLING HUNGARY KFT.

munkatársat keres

pozícióra

Főbb feladatok:

  • Az értékesítési kollégák teljes körű támogatása az értékesítési célok elérése érdekében
  • Árajánlatok koordinálása, nyomon követése
  • Vállalatirányítási rendszer használata
  • A vállalat értékesítési stratégiájának kidolgozásában és megvalósításában való aktív részvétel
  • Vevőkkel való kapcsolattartás,
  • Piackutatás-  információk, adatok szolgáltatása a menedzserek részére
  • Havi és heti riportok készítése, ellenőrzése, kiküldése
  • Folyamatos kommunikáció a társosztályokkal

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Folyékony, aktív angol
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Proaktivitás
  • Precizitás
  • Ügyfélközpontúság
  • Csapatjátékosság
  • Eredményorientáltság

Előny: német nyelvtudás

Amit mi kínálunk:

  • Stabil multinacionális háttér egy jó munkahelyi légkörrel és fiatalos csapattal
  • Szakmai fejlődési lehetőség, hosszú távú karrierlehetőség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Érdeklődés esetén kérjük küldjék el az angol/német és magyar önéletrajzukat önéletrajzukat és motivációs leveleiket a „JSM” referenciaszámmal és bruttó bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német