www.cvonline.hu

Junior sales manager

  • A hirdetés 438 napja lejárt

A világ vezető kintlévőség biztosítójaként, a Coface csoport 4,400 alkalmazottja 66 országban biztosítja 35,000 ügyfelünk értékesítési folyamatait több mint 200 országban. Ha sikeres értékesítőként képzeled el magad a jövőben, kiválóan kommunikálsz és prezentálsz magyarul és angolul, de nem ijedsz meg az adatállományoktól, elemzésektől sem, akkor most csatlakozhatsz budapesti irodánkhoz

Pozícióba

(pályakezdők jelentkezését is várjuk)

Feladatok:

  • Nagyvállalati szegmensben működő sales manager munkájának támogatásán keresztül betanulás az értékesítési folyamatokba, piacok, vevők és szolgáltatásaink megismerése
  • Cégadatbázisok szűrése, elemzése, kampányok, akciók előkészítéséhez
  • Vállalati ügyfelek telefonos megkeresése, időpont egyeztetés személyes tárgyalásokhoz
  • Sajtófigyelés, összefoglalók, elemzések készítése, ezek egyeztetése és kiegészítése a társosztályokkal (hitelvizsgálat, követeléskezelés, kár, céginformáció); értékesítés támogató prezentációk összeállítása
  • Részvétel kereskedelmi tárgyalásokon, eseti prezentáció az előző pontban meghatározott témák körében
  • CRM rendszer naprakész vezetése, riportok, beszámolók összeállítása
  • Sales managerek munkájának adminisztratív segítése

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség preferáltan pénzügyi/gazdasági/kereskedelmi szakirányon
  • 1-2 év szakmai tapasztalat kereskedelmi asszisztenciában B2B szegmensben
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (hiánya kizáró ok)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek , erős Excel tudás
  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
  • Tanulási hajlandóság, szorgalom, kitartás, terhelhetőség
  • Nyitottság és elhivatottság az értékesítői munka iránt
  • Érdeklődés a gazdaság, a nagyvállalatok és piacaik működése iránt
  • Dinamikus, ambiciózus, eredményorientált személyiség

Előny:

  • Követelésbiztosítási, követeléskezelési, céginformációs ismeretek

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti munkajogviszony teljes munkaidőben
  • Lehetőség a gyors karrierépítésre
  • Folyamatos tanulás mentori, illetve manager shadowing program keretében
  • Budapest IX. kerületi munkahely, modern irodai környezet

Amennyiben a munkakör elnyerte tetszésed és megfelelsz a felsorolt kritériumoknak, kérjük, hogy jelentkezésed (CV és motivációs levél) juttasd el az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő