www.cvonline.hu

Junior Sales Manager

  • A hirdetés 907 napja lejárt

A nemzetközi szinten közel 40 éves múltra visszatekintő Institute for International Research (IIR) budapesti irodájába keres

pozícióra munkatársat. Az ország egyik legnagyobb, aktuális üzleti információs fórumot biztosító cége éves szinten mintegy 120-140 különböző típusú szakmai rendezvényt szervez a vállalati közép- és felsővezetők, illetve vezető szakemberek részére, konferenciák, tréningek, mesterkurzusok, workshopok, inhouse tréningek és oklevelet adó képzések keretében.

A munkakör rövid leírása:

  • potenciális szponzorok, kiállítók, együttműködő partnerek keresése kiemelt rendezvényeinkre
    • piackutatás, új ügyfelek felkutatása, kapcsolatépítés
    • meglévő üzleti kapcsolatok ápolása, igényfelmérés, hosszú távon előnyös együttműködések, keretszerződések kidolgozása
  • a munka és értékesítés nagy része telefonon keresztül történik, ezt kiegészítik személyes találkozók, tárgyalások, prezentációk
  • ajánlatok, szerződések elkészítése
  • adott projekt minden szakaszában szoros együttműködés az ügyfelekkel és a cég más szervezeti egységeivel
  • a projekt „végigkísérése”, személyes felügyelete a rendezvényen
  • riportok készítése a vezető részére, adatbázis karbantartása

Elvárásaink:

  • stratégiai és üzleti gondolkodás
  • sales attitűd + win-win szemlélet
  • határozott fellépés, proaktivitás
  • meggyőző kommunikációs és tárgyaló/érdekérvényesítő készség (szóban és írásban)
  • megoldás- és sikerorientált, információéhes személyiség
  • hatékony időgazdálkodás, önálló munkavégzés
  • felsőfokú végzettség
  • közép szintű angol nyelvismeret
  • min. 1-2 éves munkatapasztalat
  • előny a korábbi telesales tapasztalat
  • előny az informatikai, tanácsadói szektor ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag (fix + jutalék)
  • nemzetközi know-how
  • egyedülálló kapcsolatépítési lehetőség (az üzleti élet felső- és középvezetőivel)
  • fiatal, lendületes csapat

A magyar és angol nyelvű önéletrajzokat fizetési igény és pozíció megadásával a megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő