www.cvonline.hu

Junior sales manager

  • Company_icon CNW Rendszerintegrációs ZRt.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

A CNW Zrt. munkatársakat keres budapesti irodájába, az alábbi munkakörbe:

Fő feladatok és felelősségek:

  • Üzleti partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése.
  • Ügyféligények felmérése, igénygenerálás.
  • Ajánlatadás, szerződéskötés.
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása, cég és termék bemutató, prezentációk megtartása.

Egyéb feladatok:

  • Cég, valamint ügyfélkör portfóliójának ismerete.
  • Ügyfelekkel napi/heti rendszerességű kapcsolattartás, informatikai feladatokra megoldási javaslat készítése.
  • Megoldási javaslattal kapcsolatban társosztályok munkatársaival való együttműködés.
  • Teljes körű adminisztráció.

Alapkövetelmények:

  • Felsőfokú végzettség (informatikai, műszaki, közgazdasági)
  • Tárgyalástechnikai tudás és gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány

Nyelvtudás:

  • Legalább középszintű szakmai angol

Előnyt jelent:

  • Mozgósítható kapcsolatrendszer
  • IT projektekben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • IBM és/vagy Opensource szoftverek ismerete
  • HR és/vagy HelpDesk és/vagy eLearning és/vagy Iratkezelési, dokumentumkezelési megoldások, rendszerek ismerete

Speciális elvárások, jellemvonások:

  • Önállóság, proaktivitás, dinamizmus
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Energikus, pozitív beállítottság
  • Eredmény- és ügyfélorientáltság
  • Rendszerszemlélet
  • Jó megjelenés
  • Stressztűrés
  • Fegyelmezett, precíz munkavégzés és pontosság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és cafeteria
  • Folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás:

  • Teljes munkaidős munkaszerződéssel

Munkavégzés helye:

  • Magyarország, elsősorban Budapest

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát bérigénye és a pozíció megjelölésével küldje a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Területi képviselő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol