www.cvonline.hu

Junior Sales Manager

  • A hirdetés 455 napja lejárt

 munkatársat keresünk

 Feladatok:

  • Budapesti központú, országos franchise hálózatunk működtetése, ellenőrzése, bővítése, amely budapesti és vidéki munkavégzést is magában foglal
  • Kereskedő partnereinkkel való kapcsolattartás, új viszonteladói partnerek felkutatása

Elvárások:

  • nagyfokú mobilitás
  • agilis személyiség
  • önálló munkavégzés
  • kommunikatív, mosolygós személyiség
  • értékesítésben szerzett min. 2 év tapasztalat
  • jogosítvány
  • Excel, word, levelezőprogramok felhasználói szintű ismerete

Előnyök:

  • Saját gépkocsi
  • Angol és német nyelvtudás
  • Meglévő kereskedelmi/ leendő partneri kapcsolatok

Amit kínálunk:

  • Feltörekvő, kiváló minőségű, magyar sportmárka képviselete
  • Alapbéren felüli, ösztönző mértékű, teljesítményarányos jutalékrendszer

Amennyiben alkalmasnak érzed magad a fenti feladatra, szeretsz utazni és szívesen képviselnél egy magyar sportmárkát, jelentkezz az alábbi e-mailcímen fényképes önéletrajzoddal és fizetési igényed megjelölésével.