www.cvonline.hu

JUNIOR SALES MANAGER with German

  • A hirdetés 885 napja lejárt

Multinational prestigious company with European presence is searching for a candidate who will be involved in the distribution of polymers and plastic products in Hungary, Austria, Slovakia and the Czech Republic, for the existing customers and developing the sales market

EXPECTATIONS:

  • very good knowledge of German language
  • knowledge of English language
  • professional experience up to 10 years
  • technical degree is welcome

WE OFFER employment or consultancy cooperation, company car and other benefits. Remuneration dependant on qualifications.

CONTACT:
If you are interested, please send your application to the email address below providing the position in the subject of the email

WE GUARANTEE FULL DISCRETION

Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...