www.cvonline.hu

Junior Sales Manager (Teszt)

  • A hirdetés 327 napja lejárt
Junior Sales Manager

Kiemelt globális jelenléttel bíró megbízónk számára, pályakezdő, kiemelkedő Sales attitűdöt képviselő tehetségeket keresünk, az alábbi pozícióba

Feladatok:

- moduláris felépítésű program
- a teljes vállalati kultúra elsajátítása
- változó országon belüli lokáció

Elvárások:

- preferált végzettség: közgazdász/kereskedelem & marketing/
nemzetközi tanulmányok - kommunikáció/gazdálkodás & management/
- maximum 1-2 éves releváns tapasztalat
- felsőfokú német nyelvtudás
- rugalmasság a lokáció tekintetében (Magyarországon és külföldön)
- erős csapatjátékos jellem
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- hosszú távú vezetői karrier
- kiemelkedő juttatások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Jelentkezés gombra kattintva.