www.cvonline.hu

Junior Sales Manager (Retail)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2016.10.28.
Hirdetés azonosító: 1077904

Pozíció leírása / Job description

Dinamikus, talpraesett embernek tartod magad, aki nem riad vissza a kihívásoktól? Tudsz és szeretsz is keményen dolgozni és a szakmai sikerek motiválnak?

Amennyiben igen, akkor JELENTKEZZ!

Kiemelt globális jelenléttel bíró megbízónk számára, pályakezdő, kiemelkedő értékesítési attitűdöt képviselő tehetségeket keresünk, az alábbi pozícióba:

Feladatok:

- Több üzlet felügyelete és koordinálása (5-6 üzlet)
- Üzlet eredményességének hatékony növelése, központból érkező stratégia implementálása és működtetése
- A csapat motiválása, és fejlődésük elősegítése
- Aktív részvétel a beszerzési és áruellátási folyamatokban
- Logisztikai és személyzeti ügyek ellátása

Elvárások:

- Preferált végzettség: közgazdász/kereskedelem & marketing/nemzetközi tanulmányok/kommunikáció/gazdálkodás & management/
- Maximum 1-2 éves releváns tapasztalat
- Folyékony- közel anyanyelvi szintű német nyelvtudás
- Mobilitásra való hajlandóság Magyarországon és külföldön egyaránt
- Erős vezetői jellem
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Hosszú távú vezetői karrier
- Kiemelkedő juttatások
- Moduláris felépítésű, jól megtervezett program
- Lehetőség a teljes vállalati kultúra elsajátítására
- Számos üzleti területre való betekintés
- Változó országon belüli lokáció

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a