www.cvonline.hu

Junior Sales Controller

  • A hirdetés 604 napja lejárt

Megbízónk sok milliárd forint forgalmú, cafetéria utalványok forgalmazásával foglalkozó piacvezető nagyvállalat, amelynek bővülő csapatába Junior Sales Controller munkatársat keresünk

Feladatok:

Forgalommal kapcsolatos riportok

  • napi riport
  • heti riport
  • negyedéves záró riport
  • negyedéves összefoglalók
  • terv-tény számítások
  • értékesítői tervteljesítések

Tevékenységekkel kapcsolatos riportok:

  • szektortervben lévő megkeresések nyomon követése hetente
  • szektorterv összeállítása célcsoportok alapján
  • telefonívások és találkozók száma hetente

Egyéb:

  • prémium kiírás és számítás
  • ad-hoc riportok vezetőknek, menedzsmentnek
  • crm rendszer adatbázis karbantartása
  • szoros együttműködés a kereskedelmi területvezetőkkel

Elvárás:

  • felsőfokú végzettség (gazdasági-, pénzügyi-, kereskedelmi-, marketing diploma)
  • gyakornoki tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk
  • Excel magabiztos használata
  • jó analitikai és kommunikációs készség

Munkavégzés helye: Budapest

Részleg

értékesítés

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő