www.cvonline.hu

Junior Sales Agent

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.22.
Jelentkezési határidő: 2016.07.19.
Hirdetés azonosító: 1034730

Partnerünk, a világ legnagyobb ipari ingatlan-tanácsadó ügynöksége értékesítést támogató munkatársat keres teljes munkaidőben.

Feladatok:

- Teljes körű asszisztens feladatok ellátása, az ipari ingatlanok csapat háttértámogatása
- Kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás a megbízókkal, ügyfelekkel
- Kiküldött ajánlatok utánkövetése
- Tárgyalások, találkozók megszervezésében segítségnyújtás
- Aktív közreműködés a megbízási és bérleti szerződések előkészítésében, kezelésében
- Hideghívások kezelése
- Saját adatbázis kezelése
- Adminisztráció teljes körű ellátása, naprakészen tartása
- Riport anyagok, prezentációk összeállítása, véglegesítése
- A cég belső CRM adatbázisának teljes körű kezelése, dolgozók támogatása, képzések biztosítása, riport anyagok készítése, hibabejelentések helyi szinten történő kezelése

Elvárások:

- Legalább középfokú iskolai végzettség (felsőfokú iskolai végzettség előnyt jelent)
- Tárgyalóképes angol nyelvismeret mind szóban, mind írásban
- Aktív felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel, power point)
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a