www.cvonline.hu

Junior Részvényelemző

  • A hirdetés 401 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt.- az AEGON Magyarország Biztosító Zrt. önálló leányvállalata, továbbá Magyarország egyik vezető vagyonkezelő cége, amely az Aegon Global Asset Management közép-európai központja és jelenleg több mint 600 milliárd forint vagyont kezel -

JUNIOR RÉSZVÉNYELEMZŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: 1085 Budapest, Kálvin tér 12-13.

Feladatok:

  • modellek készítése egyedi részvényekre,
  • szektorelemzésben való részvétel,
  • havi és negyedéves jelentések készítése,
  • prezentációk készítése stratégiai megbeszélésekre,
  • a senior kollégák támogatása és döntéshozatalban való részvétel lehetősége.

Elvárások:

  • folyamatban levő felsőfokú tanulmányok vagy befejezett MSc szakirányú végzettség,
  • erős tőkepiaci érdeklődés,
  • elemzői gondolkodás,
  • kiváló írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás,
  • csapatmunkára való nyitottság,
  • Excel haladó felhasználói szintű ismerete.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk - 2016. április 20-ig Karrierportálunkon a "Jelentkezés" gombra kattintv!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol