www.cvonline.hu

JUNIOR RENDSZERTÁMOGATÓ MUNKATÁRS

  • A hirdetés 598 napja lejárt

Magyarország adatbiztonsági, tranzakciós és dokumentumkezelő megoldásokkal,
termékekkel, elektronikus jogvédelemmel foglalkozó, jelentős referenciákkal rendelkező,
vezető IT biztonsági cége dinamikusan fejlődő szakembergárdájába

JUNIOR RENDSZERTÁMOGATÓ MUNKATÁRSAT

keres, budapesti munkavégzésre.

A cég ügyfelei elsősorban a pénzügyi-, energia- és kormányzati szektorban tevékenykednek.

Feladatkör:

  • belső infrastruktúra tervezés és implementáció
  • belső support
  • rendszertámogatási feladatok külső ügyfeleknél
  • beszerzési feladatok

Elvárásaink:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • angol nyelv legalább alapfokú ismerete
  • szakmai (helpdesk, support, hardver) tapasztalat
  • ügyfélcentrikus hozzáállás
  • kiváló problémamegoldó készség
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • MS-WINDOWS 2000, MS Windows SERVER 2003, MS Windows XP, LINUX (Debian+Ubuntu, Redhat+CentOS) valamint WINDOWS CE operációs rendszerek ismerete
  • MS Exchange 2000/2003, Sharepoint Server/Portal 2003, IIS és Office System 2003 alkalmazások ismerete
  • MS-SQL Server, Postgres és ORACLE adatbázisok ismerete
  • COM, DCOM, COM+, HTTP, SMPT/POP3, Windows Network, VPN, TCP/IP hálózati ismeretek, Tűzfalak és Internet protokollok ismerete

Előnyként értékeljük:

  • Mobil operációs rendszerek ismerete (Android, iOS, Windows Phone)
  • MacOS ismerete
  • Script nyelvekben való jártasság
  • Monitoring eszközök ismerete (NagiOS/Icinga, MS SCOM)
  • Backup/Recovery eljárások ismerete
  • Cloud szolgáltatások adminisztrálásában való jártasság
  • Tűzfalak adminisztrálásában való jártasság

Amit nyújtunk:

  • teljesítményarányos, versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődési, képzési lehetőség
  • innovatív cégkultúra
  • változatos projektek, piacvezető megoldások

Amennyiben az állás felkeltette az érdeklődését kérem a bérigényt is tartalmazó önéletrajzát  küldje el az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol