www.cvonline.hu

Junior rendszerszervező

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2015.06.13.
Hirdetés azonosító: 927627

Ügyfelünk, informatikai rendszerek fejlesztésével és integrációjával, valamint informatikai tanácsadással foglalkozó kis szoftverfejlesztõ cég, amely banki kockázatkezelési szoftver fejlesztéséhez és működtetéséhez keres szakembert Rendszerszervező pozícióba.

Feladatok:

-Project Menedzser támogatása rendszerszervező tevékenységgel
-Kapcsolattartás a partneroldal üzleti szakterületeivel
-Ügyféltámogatási tevékenységek
-A kifejlesztett funkciók tesztelése, visszaellenőrzése
-A szoftver paraméterezése
-Dokumentáció készítés

Elvárások:

-Felsőfokú végzettség, preferáltan informatikai területen
-1-2 éves tapasztalat rendszerszervező, business analyst vagy tesztelő pozícióban
-Professzionális MS Office használat
-Adatbázis imeretek (SQL)
-Középszintű angol nyelvtudás
-Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

-Hosszútávú, stabil munkalehetőség
-Szakmai fejlődési lehetőség
-Versenyképes jövedelem

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a