www.cvonline.hu

JUNIOR RENDSZERSZERVEZŐ

  • A hirdetés 417 napja lejárt

Szoftverfejlesztéssel, adattárház építéssel, üzleti intelligencia megoldások készítésével és informatikai tanácsadással foglalkozó budapesti székhelyű cég keres informatikus, közgazdász vagy közgazdász-informatikus utolsó éves egyetemi hallgató vagy friss diplomás végzettségű jelentkezőket

munkakörbe.

A munkakörrel kapcsolatos követelmények:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy 1 éven belül megszerzendő diploma;
  • Analitikus gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség

Előny: SQL ismeret

Amit kínálunk:

  • Kimagasló jövedelem és cafetéria
  • Külső és belső képzések, tanfolyamok
  • Fiatal csapat, kiváló munkakörülmények, sportolási lehetőségek

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, akkor legkésőbb 2016 január 31-ig küldjön egy szakmai önéletrajzot és egy motivációs levelet az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő