www.cvonline.hu

Junior rendszerszervező munkatárs

  • A hirdetés 1095 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

 A KBC Global Services Magyarország (KBC GSH) a K&H Csoport bankinformatikai beszállítója.

 A KBC GSH ICT E-csatornák és treasury rendszerszervezés szakterületre keresünk

Junior rendszerszervező munkatársat.

A keresett munkatárstól az alábbiakat várjuk el, illetve biztosítjuk neki.

Feladatok:

  • a bank e-csatornák rendszereinek támogatása
  • az üzleti igényeket megvalósító informatikai támogatás részletes funkcionális specifikálása szenior munkatárs támogatásával
  • közreműködés üzleti projektekben, a szakterületek tervezési, fejlesztési, tesztelési munkáiban
  • dokumentációk elkészítése, átadása oktatáshoz illetve üzemeltetéshez, részvétel a rendszerekkel kapcsolatos oktatás elvégzésében, azok szervezésében
  • napi tevékenységből eredő ad hoc problémák elhárítása, támogatás ezen területek munkafolyamatainak szervezéséhez

Elvárások:

  • min. 1 éves munkatapasztalat
  • felsőfokú informatikai és gazdasági/pénzügyi végzettség
  • érdeklődés kurrens technológiák iránt
  • középszintű angol nyelvismeret
  • jó szóbeli és írásbeli kifejezőképesség, önállóság, kezdeményező készség
  • problémamegoldó képesség, rendszerezett gondolkodásmód, dinamizmus,
    határozott fellépés
  • csapatmunkára, és önálló munkavégzésre való képesség
  • rugalmasság, alaposság, precizitás

Előnyt jelent:

  • bankszakmai ismeretek
  • CRM tapasztalat
  • UML és SQL ismerete és használata
  • e-csatornák rendszer(ek) ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil munkakörnyezet
  • fejlett technológiai háttér

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő